VÍTEJTE U NÁS VE VINOHRADĚ

Jmenuji se Kuba Koliba a nyní ještě v tom nemám úplně jasno, ale určitě  jednou budu další generací našeho vinařství, o kterém bych Vám rád něco pověděl.

Se sestrou Štěpánkou a naší rodinou žijeme v překrásné vesnici Čejkovice s bohatou vinařskou tradicí, kde máme vysázeny ty naše rodinné vinohrádky, které se stali nedílnou součástí našeho života.

Spolu se Štěpánkou se od mala učíme rodinné tradici pěstování vinné révy. Naše malé vinařství obhospodařuje 1 ha vinic, kde pěstujeme širokou škálu odrůd.  Nám dětem jde zatím nejlépe pojídání hroznů a plašení špačků, ale i mi už umíme přidat ruku k dílu. Jó, co se v mládí naučíš, tak ve stáří jako když najdeš.

Teplé klima Čejkovických viničních tratí a vynikající půdní složení poskytují našim vinicím ideální podmínky pro vypěstování hroznů o vysoké kvalitě, ze kterých pak vyrábíme unikátní a nevšední vína, ve kterých se skrývá kouzlo zdejšího kraje a kus naší poctivé práce. Vinařina to je dřina, sedmičky na keřích sami nenarostou, práce na vinici ta nepočká, no prostě pořád je co dělat.

V každém z našich vín naleznete více, než se na první ochutnání může zdát. Vína vyrábíme pouze z hroznů, které jsme sami vypěstovali na našich vinicích. Menší šarže, které preferujeme, jsou vždy originálem, takže se s našimi víny nikdy nesetkáte v žádném supermarketu. Všechna naše vína vycházejí z tradiční  technologie výroby, jsou svěží, plná ovoce a buketů, elegantní a přinášejí radost, pohodu a příjemné zážitky při jejich ochutnávání.

Ale už bylo dost povídání, aj pít se musí, tak přijďte k nám ty naše výběrová vína přechutnat. Ubytujeme Vás v našich apartmánech, provedeme sklípkem, zasvětíme do tajů vína, nebo si uděláme piknik ve vinici. A pokud Vám to bude málo, tak nám můžete třeba pomoci při práci na vinici a za odměnu můžete na sluníčku i trochu bronzu pochytat, tak neváhejte a přijeďte, už se na Vás těšíme.

                                                                                                                                   Kuba, Štěpánka a celá naše rodina