Degustace

Připravili jsme předem několik variant degustačních programů z produkce našeho vinařství pro jednotlivce i menší skupiny do 20 osob. V prostorách tradičního kvelbeného sklepa s dřevěnými sudy Vás zasvětíme do tajů výroby vína. Máte-li chuť se projít po vyhlášených viničních tratích Čejkovic, zveme Vás na malou procházku po našich vinicích, kde Vám při sklence vína přiblížíme celoroční práci ve vinici."Rande ve sklípku" - 400 Kč / os

Pokud se chcete seznámit s našimi víny, nabízíme Vám prohlídku sklípku spojenou s ochutnávkou 10 lahvových a sudových vín s výkladem k jednotlivým vínům a s malým občerstvením k degustaci. Doba trvání max. 2 hodiny. Vhodné pro jednotlivce i skupiny.
"Piknik ve vinici" - 500 Kč / os

Zažijte jedinečnou atmosféru v prostředí prosluněných svahů s vinohrady, kde Vám při degustaci 10 lahvových vín a malém občerstvení přiblížíme celoroční práci ve vinici. Doba trvání max. 3 hodiny. Minimální počet 4 osoby.

"Posezení u vína" - 600 Kč / os

Nabízíme vám řízenou degustaci 12 lahvových a sudových vín s odborným výkladem k jednotlivým vínům a občerstvením k degustaci, spojenou s prohlídkou tradičního kvelbeného sklípku, kde budete blíže seznámeni s produkcí našeho vinařství. Následné posezení v originálních prostorách vinařství s připraveným pohoštěním s obloženými mísami a teplými řízečky. Pečivo, káva, čaj, nealko. Doba trvání max. 5 hodiny. Minimální počet 4 osoby.


"In Vino Veritas" - 800 Kč / os

Pokud se chcete dozvědět maximum o našem vinařství a jeho produkci, nabízíme vám řízenou degustaci 14 lahvových, archivních a sudových vín s odborným výkladem k jednotlivým vínům a občerstvením k degustaci. Prohlídka vinařství a tradičního kvelbeného sklípku. Následné posezení v originálních prostorách vinařství s připraveným pohoštěním. Pohoštění formou rautového stolu s obloženými mísami, teplými řízečky, pečeným masem a pečeným kolenem. Pečivo, káva, čaj, nealko. Doba trvání max. 6 hodiny. Minimální počet 6 osob.

Pokud Vás ani jedna z nabídek nezaujala, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám sestavíme program dle Vašich přání. Při ubytování v apartmánu nad sklípkem je čas dalšího posezení neomezený.