Degustace

Připravili jsme předem několik variant degustačních programů z produkce našeho vinařství pro jednotlivce i menší skupiny do 20 osob. V prostorách tradičního kvelbeného sklepa s dřevěnými sudy Vás zasvětíme do tajů výroby vína. Máte-li chuť se projít po vyhlášených viničních tratích Čejkovic, zveme Vás na malou procházku po našich vinicích, kde Vám při sklence vína přiblížíme celoroční práci ve vinici."Rande ve sklípku" - 550 Kč / os

Pokud se chcete seznámit s našimi víny, nabízíme Vám prohlídku sklípku spojenou s ochutnávkou 10 lahvových a sudových vín s výkladem k jednotlivým vínům a s malým občerstvením k degustaci. Doba degustace cca 2-3 hodiny. Vhodné pro jednotlivce i skupiny.

"Posezení u vína" - 850 Kč / os

Pokud se chcete dozvědět maximum o našem vinařství a jeho produkci, nabízíme vám řízenou degustaci 14-20 lahvových, archivních a sudových vín s odborným výkladem k jednotlivým vínům a občerstvením k degustaci. Prohlídka vinařství a tradičního kvelbeného sklepa s posezením v originálních prostorách vinařství s připraveným pohoštěním. Pohoštění formou obložených mís s lokálními pochutinami. Doba degustace cca. 4 a více hodin s následným posezením. Minimální počet 6 osob.

Pokud Vás ani jedna z nabídek nezaujala, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám sestavíme program dle Vašich přání. Při ubytování v apartmánu nad sklípkem je čas dalšího posezení neomezený.