Zážitkové degustace

Pro jednotlivce i skupiny do 20 osob nabízíme zážitkové degustace s víny z naší produkce, lokálními pochutinami, zábavou, zajímavostmi a praktickými tipy ze světa vína. V prostorách tradičního kvelbeného sklepa Vás zasvětíme do tajů výroby vína. Máte-li chuť se projít po vyhlášených viničních tratích Čejkovic, zveme Vás na malou procházku po našich vinicích, kde Vám při sklence vína přiblížíme celoroční práci ve vinici.

"Rande ve sklípku"

Pokud se chcete seznámit s našimi víny, nabízíme Vám prohlídku sklípku spojenou s ochutnávkou 10 lahvových a sudových vín s výkladem k jednotlivým vínům a s malým občerstvením k degustaci. Doba degustace cca 2-3 hodiny. Vhodné pro jednotlivce i skupiny.

"Posezení u vína"

Pokud se chcete dozvědět maximum o našem vinařství a jeho produkci, nabízíme vám řízenou degustaci 14-20 lahvových, archivních a sudových vín s odborným výkladem k jednotlivým vínům a občerstvením k degustaci. Prohlídka vinařství a tradičního kvelbeného sklepa s posezením v originálních prostorách vinařství s připraveným pohoštěním. Pohoštění formou obložených mís s lokálními pochutinami. Doba degustace cca. 4 a více hodin s následným posezením. Minimální počet 4 osoby.

Pokud Vás ani jedna z nabídek nezaujala, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám sestavíme program dle Vašich přání. Při ubytování v apartmánu nad sklípkem je čas dalšího posezení neomezený.